top of page
Szukaj
  • aswybrzeze

BALT-T Sponsorem Głównym Akademii!Grono sponsorów naszej Akademii rośnie i miło nam poinformować, a jednocześnie powitać w nim pierwszego Sponsora Głównego - firmę BALT-T!


Firma BALT-T działa na rynku usług morskich od 1997 roku i od tego czasu współpracują z kontrahentami z całego świata. Wieloletnie doświadczenie w pracy w branży morskiej gwarantuje profesjonalną obsługę, ponieważ wykwalifikowani pracownicy są do dyspozycji 24 godziny na dobę.


- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że projekt naszej Akademii - miejsca które tworzymy dla najmłodszych fanatyków sportów motorowych budzi zaufanie i kolejni sponsorzy dołączają do naszego grona. Sport motorowy pochłania ogromne koszta, a stworzenie warunków dla dzieci, które chcą trenować sport żużlowy wymaga odpowiedniego budżetu. Dlatego bardzo dziękuję Panu Piotrowi z firmy BALT-T za zaufanie i wsparcie naszego projektu. Wierzę, że współpraca zaowocuje, a my dzięki temu będziemy mogli umożliwić rozwój młodym pokoleniom. - powiedział Krystian Plech, Prezes Akademii.

W zakres działań firmy BALT-T wchodzą:

  • Usługi agencyjne - w portach polskich: Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Świnoujście. Zapewniamy sprawną, całodobową obsługę statków i ładunków, w tym jednostek budowanych i remontowanych w stoczniach polskich.

  • Organizacja transportu morskiego – w tym:

- usługi holownicze

- transport ładunków ponadgabarytowych oraz sztuk ciężkich,

- wynajem zestawów holowniczych: pontonów, barek, holowników.

  • Spedycja międzynarodowa – mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu eksportu oraz importu ładunków w transporcie morskim.

  • Obsługa ładunków masowych – dzięki posiadaniu oddziału lokalnego na terenie Portu Gdańsk, oferujemy nadzór, ewidencjonowanie, sprawną i profesjonalną obsługę spedycji ładunków masowych.

Zapraszamy na stronę naszego Sponsora Głównego - www.balt-t.pl .

Bardzo dziękujemy za zaufanie i witamy w gronie naszych sponsorów!

57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page