top of page
Szukaj
  • aswybrzeze

Tak prezentują się kombinezony ORLEN Akademii na rok 2024!Dla wielu dzieciaków gwiazdka to wymarzony czas, ponieważ pod choinką znajdują się długo wyczekiwane prezenty. Nie inaczej jest w przypadku naszych adeptów, którzy w sezonie 2024 mają rywalizować w zawodach i wydarzeniach na mini żużlu. Wczoraj odebraliśmy przesyłkę od firmy MALINIAK SPEEDWAY AKCESORY, w której znajdowały się długo wyczekiwane kombinezony.


Pięciu adeptów, którzy prawdopodobnie będą rywalizować w zawodach w sezonie 2024 będzie reprezentować Akademię w jednolitych barwach, tak jak na Wybrzeże przystało - czerwono-biało-granatowych. W naszym kombinezonie dominuje kolor granatowy, z czerwonym i białymi dodatkami.


W centralnych miejscach prezentuje się logotyp naszego Sponsora Tytularnego - ORLEN. Na klatce piersiowej z kolei znajduje się herb klubu i logotyp Miasta Gdańsk, które z dumą reprezentujemy. Zawodnicy mają też miejsca na swoich sponsorów, którzy wspierają ich w początkowej fazie swoich karier. Po bokach pojawiają się gwiazdki, które nawiązują do projektów drużyny Wybrzeża za lat 80.


- Cieszymy się, że już na gwiazdkę nasi adepci otrzymali swoje kombinezony. Firma MALINIAK to profesjonalna firma, z usług której korzystają najlepsi zawodnicy na świecie. Nam też zależało na wysokiej klasie produktów, ze względu na komfort dzieci oraz estetykę ekspozycji dla naszych sponsorów. Wyglądamy teraz jak drużyna, a to bardzo ważny element w budowaniu tożsamości wśród naszych adeptów. Tak samo sprawa się ma w przypadku odzieży, która zarówno sztab, jak i adepci oraz ich rodzice, od sezonu 2024 będą mieć jednakową, a to zasługa firm SPORTGANG. Bardzo dziękujemy obu firmom za ich zaangażowanie, mnie to bardzo cieszy że wszyscy wyglądamy teraz jednakowo, a również eksponujemy tych, którzy wspierają rozwój naszej Akademii. - dodał Prezes Krystian Plech.
12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page