top of page
Szukaj
  • aswybrzeze

sportbm partnerem technologicznym Akademii.


sportbm sp. z o.o. – polska firma z grupy Blue Media S.A specjalizująca się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla sportu została Partnerem Technologicznym Akademii Sportu Wybrzeże. sportbm od lat współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Pomorskim, Śląskim, Łódzkim i Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej, dodatkowo jest partnerem technologicznym Polskiego Związku Żeglarskiego. Spółka sportbm sp. z o.o od 8 lat rozwija autorską platformę sportbm do zarządzania akademią lub klubem sportowym. Ze sportbm korzysta obecnie kilkaset klubów i akademii w Polsce i za granicą


- Chcemy stworzyć Akademię, która będzie miejscem wyjątkowym pod każdym względem. Dlatego bardzo mi zależy, aby jakość w naszych strukturach była na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno aspektu treningów, zaplecza warsztatowego, grupy sponsorów i organizacji. Aplikacja sportbm to narzędzie, które z powodzeniem sprawdza się w szkółkach różnych dyscyplin, o czym może świadczyć fakt, że korzysta z niej sporo Akademii, szkółek i klubów. W sporcie żużlowym będziemy pierwszym klubem, który wdraża taką technologię co pozwoli nam zarządzać zarówno treningami, sprawami związanymi z zawodnikami, kontaktem z rodzicami czy sprawami administracyjnymi. Naprawdę zależy nam na warunkach do rozwoju i takie narzędzie jak sportem pozwoli nam to zrealizować - powiedział Krystian Plech.

Dzięki aplikacji sportbm, nasza Akademia będzie mogła zarządzać treningami i kalendarzem wydarzeń organizowanych przez nasze Stowarzyszenie, a także dbać o komunikację z rodzicami i adeptami.


Więcej o aplikacji sportbm - https://sportbm.com/pl/

419 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page