top of page
Szukaj
  • aswybrzeze

Pierwszy motor już w naszej Akademii!


Do naszej Akademii trafił już pierwszy motocykl!


Motor typu PitBike marki Kayo trafił do naszego warsztatu i jest to pierwszy sprzęt, który będzie służył podczas treningów dzieci i młodzieży w naszej Akademii. Na łamach współpracy z marką PitBike.pl będziemy mogli zabezpieczyć niezbędny sprzęt na pierwsze treningi na torze.


- Naszym założeniem jest posiadanie zaplecza, które pozwoli każdemu dziecku, bez względu na możliwości finansowe jego rodziców, spróbować swoich sił na motocyklu. Dlatego planujemy mieć kilka motocykli, które pozwolą na pierwszych treningach sprawdzić umiejętności operowania manetką gazu i powoli oswajać z motocyklem żużlowym. Motory PitBike to też idealne motocykle na nasze nabory, które planujemy realizować na terenie Województwa Pomorskiego. Ich rozmiar i przystosowanie sprawia, że nie potrzebujemy specjalnego toru, aby taki nabór przeprowadzić w terenie. Bardzo dziękuję marce PitBike za współpracę i liczę, że wspólnie zwiększymy zainteresowanie motoryzacją wśród najmłodszych. - powiedział Krystian Plech.

Zakup motocykla był możliwy dzięki wsparciu firmy BALT-T - Sponsora Głównego Akademii.


- Dzięki właśnie wsparciu sponsorów, możemy wyposażyć naszą Akademię w niezbędny sprzęt. Koszt samego motocykla typu PitBike to ok. 6 tysięcy złotych. Chcemy posiadać ich na stanie około 10 sztuk, jednak wszystko uzależnione jest od naszego budżetu. Dlatego bardzo dziękuję firmie BALT-T, dzięki której udało zakupić się ten pierwszy motor i liczę, że wkrótce pojawią się kolejni sponsorzy, dzięki którym będziemy mogli poszerzyć naszą stajnię. - dodał prezes Stowarzyszenia.

Jednocześnie jeśli wśród naszych kibiców są fani motoryzacji, którzy myślą nad zakupem motocykla PitBike dla siebie lub swojej pociechy - zapraszamy do odwiedzin strony:


18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page