top of page
Szukaj
  • aswybrzeze

Franciszek Szczyrba wygrywa II rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski.


Gdańska runda Indywidualnych Mistrzostw Polski przyniosła podobne osiągnięcia, co rozegrana dzień wcześniej runda w Bydgoszczy. Ponownie najlepszy okazał się Franciszek Szczyrba, drugi był Krzysztof Harendarczyk (obaj MMKŻ Rybki Rybnik), a na najniższym stopniu podium stanął zawodnik BTŻ Polonii Bydgoszcz - Mieszko Mudło. Finałowa runda odbędzie się 7 października w Częstochowie.


W zawodach pojechał nasz jedyny reprezentant - Antoni Jabłoński, który zdobył tylko jeden punkt, plasując się na szesnastej pozycji.


Wyniki II rundy Indywidualnych Mistrzostw Polski:


1. Franciszek Szczyrba (MKMŻ Rybki Rybnik) (3,1,W,3,3) 10+3+3 – 1. miejsce w finale

2. Krzysztof Harendarczyk (MKMŻ Rybki Rybnik) (3,3,3,3,3) 15+2 – 2. miejsce w finale

3. Mieszko Mudło (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - (3,2,3,3,3) 14+1 - 3. miejsce w finale

4. Jakub Plutowski (Włókniarz Częstochowa) - (3,0,3,D,3) 9+2+0

5. Oskar Funtowicz (BTŻ Polonia Bydgoszcz) - (1,3,2,2,2) 10+1

6. Marcel Chylarecki (BTŻ Polonia Bydgoszcz) (2,3,2,1,2) 10+0

7. Wiktor Klecha (MKMŻ Rybki Rybnik) (1,3,2,2,1) 9

8. Piotr Reszka (MKMŻ Rybki Rybnik) (1,2,1,3,1) 8

9. Nikodem Leśnik (MKMŻ Rybki Rybnik) (2,1,3,1,1) 8

10. Bartosz Byszewski (KS Toruń) (2,1,W,2,2) 7

11. Michał Głębocki (Wawrów Stal Gorzów) (0,2,0,2,2) 6

12. Dawid Oscenda (Unia Leszno) (2,2,2,0,0) 6

13. Jakub Kuszewski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) (0,1,0,0,1) 2

14. Szymon Kazaniecki (KS Toruń) (1,0,1,0,0) 2

15. Dorian Biedrzycki (KS Toruń) (0,0,1,1,0) 2

16. Antoni Jabłoński (AS Wybrzeże Gdańsk) (0,0,0,1,0) 1



Bieg po biegu:

1. (46,48s) Mudło, Byszewski, Funtowicz, Głębocki 2. (45,89s) Szczyrba, Oscenda, Reszka, Kuszewski 3. (46,03s) Harendarczyk, Leśnik, Kazaniecki, Jabłoński 4. (46,95s) Plutowski, Chylarecki, Klecha, Biedrzycki 5. (45,86s) Harendarczyk, Mudło, Szczyrba, Plutowski 6. (47,18s) Klecha, Oscenda, Byszewski, Kazaniecki

7. (46,72s) Chylarecki, Głębocki, Kuszewski, Jabłoński 8. (46,60s) Funtowicz, Reszka, Leśnik, Biedrzycki 9. (47,98s) Mudło, Oscenda, Biedrzycki, Jabłoński 10. Leśnik, Byszewski, Chylarecki (u), Szczyrba (W1) P10. Leśnik, Chylarecki, Byszewski (W2) PP10. (47,12s) Leśnik, Chylarecki 11. (45,89s) Harendarczyk, Klecha, Reszka, Głębocki 12. (46,56s) Plutowski, Funtowicz, Kazaniecki, Kuszewski 13. (46,63s) Mudło, Klecha, Leśnik, Kuszewski 14. (47,46s) Reszka, Byszewski, Jabłoński, Plutowski (D) 15. (46,56s) Szczyrba, Głębocki, Biedrzycki, Kazaniecki 16. (45,70s) Harendarczyk, Funtowicz, Chylarecki, Oscenda 17. (47,17s) Mudło, Chylarecki, Reszka, Kazaniecki 18. (46,18s) Harendarczyk, Byszewski, Kuszewski, Biedrzycki 19. (46,64s) Plutowski, Głębocki, Leśnik, Oscenda 20. (45,69s) Szczyrba, Funtowicz, Klecha, Jabłoński 21 - Półfinał. (45,92s) Szczyrba, Plutowski, Funtowicz, Chylarecki 22 - FINAŁ . (45,88s) Szczyrba, Harendarczyk, Mudło, Plutowski


zdjęcie: Tomasz Rosochacki


Zawody zostały współfinansowane z budżetu Województwa Pomorskiego oraz grantów Miasta Gdańska.


13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page